30 вересня 2022, 11:54

Лукашенко озвучив "умову", за якої миру в Україні можна досягти за два дні

Лукашенко заявив, що війну в Україні можна закінчити лише за пару днів, але якщо Захід "дасть добро".

Лукашенко озвучив "умову", за якої миру в Україні можна досягти за два дні

Путін і Лукашенко продовжують звинувачувати Захід у розв'язуванні війни на території України. При цьому самопроголошений президент РБ заявив, що закінчення війни в Україні цілком залежить від Заходу.

Сьогодні, 30 вересня, під час спілкування із пропагандистською пресою Лукашенко дав зрозуміти, що війну в Україні можна дуже швидко закінчити.

Під час спілкування з послами з інших країн білоруський диктатор заявив, що за кілька днів війну в Україні можна завершити. Однак при цьому додав, що "добро" мають дати із Заходу, а не із Москви.

Також Лукашенко заявив, що його країна не має наміру ні на кого нападати ні зараз, ні через рік. І це, незважаючи на те, що він дав добро на розміщення російської військової техніки й авіації на своїй території. З Білорусі часто ворожа авіація запускає ракети у мирних містах України.

Диктатор згадав події Другої світової війни, коли дуже постраждала як сама Білорусь, так і її народ. Він заявив, що саме тому Мінськ завжди виступав за мирне вирішення будь-яких військових конфліктів.

Далі більше… Диктатор заявив, що він особисто виступає перед міжнародною спільнотою, щоб війна в Україні якнайшвидше припинилася, а сторони сіли за стіл переговорів. Лукашенко вважає себе вже мало не миротворцем.

При цьому білоруський диктатор заявив, що нібито Путін ніколи його не просив брати участь у війні проти України на боці Росії.

Раніше ексміністр культури Білорусі Латушко закликав Захід уважно стежити за Лукашенком, який нібито пообіцяв Путіну у 2023 році підготувати резерв із 100 тисяч білоруських військовослужбовців для участі у війні проти України.

Нагадаємо, секретар РНБО Данилов заявив, що Київ не скидає з рахунків Білорусь, яка будь-якої миті може приєднатися до Путіна та напасти на Україну.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини