16 вересня 2022, 10:58

Активи Роснафти у Німеччині перейдуть під повний контроль держави

"Дочки" Роснафти Rosneft Deutschland і RN Refining&Marketing переходять під контроль ФСА Німеччини.

Активи Роснафти у Німеччині перейдуть під повний контроль держави

Напередодні німецький уряд ухвалив рішення передати під повний контроль Федеральному мережевому агентству керування компаніями Rosneft Deutschland і RN Refining&Marketing, які є дочірніми від Роснафти.

Новину повідомили представники Мінекономіки Німеччини. Також ФМА отримує контроль над трьома нафтопереробними заводами у Шведті, Фобурзі та Карлсруе, інформує "Європейська правда".

Варто наголосити, що компанія Rosneft Deutschland тримає 12% нафтопереробних заводів у Німеччині. Автоматично такі цифри роблять компанію однією з найбільших нафтопереробних у ФРН.

Завод у Шведті був збудований у 1960-х роках. Є четвертим за величиною у Німеччині, належить Rosneft Deutschland і постачає до 90% палива до Берліна. Раніше російська нафта на цей завод надходила трубопроводом "Дружба".

У Мінекономіки дали зрозуміти, що, передавши керування заводу ФСА, буде усунуто загрозу безпеці енергопостачання, а нафта на завод тепер надходитиме альтернативними маршрутами. Проте деталі нової угоди будуть розкриті лише сьогодні після 13:30.

Нещодавно аналогічні кроки були зроблені щодо компанії SEFE, яка була відома під вивіскою Gazprom Germania.

Раніше ми повідомляли, щоб не залежати від російських енергоресурсів, уряд Німеччини прийняв рішення поки не відключати три АЕС, що працюють у країні.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Шольц анонсував повну відмову від російського газу вже до кінця грудня 2022 року.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини