16 вересня 2022, 07:59

Україна має вимагати репарації від РФ не лише за цю війну

Польща закликає Україну вимагати від РФ репарації не лише за нинішню війну, а й за той час, що вона перебувала під СРСР.

Україна має вимагати репарації від РФ не лише за цю війну

Напередодні польський Сейм ухвалив резолюцію, за якою вони вимагатимуть від Німеччини репарації за Другу світову війну. Також у документі сказано, що у майбутньому буде аналогічна резолюція і до РФ як правонаступниці СРСР.

Учора, 15 вересня, президент Польщі Анджей Дуда наголосив, що Варшава вимагатиме репарації за Другу світову війну від Німеччини, а також від Росії, інформує Wprost.

Після Другої світової війни Польщі ніхто не виплачував репарації і вона відновлювала свою країну сама. Проте тепер Варшава готова вимагати від Німеччини компенсації за події 1939-1945 років. Одночасно з цим готується документ щодо РФ за події 1939 року, за масові депортації поляків до Сибіру та за Катинську трагедію.

Україна також має вимагати репарації з РФ не лише за події цієї війни, а й за ті 300 років, що вона була "під" Московією, Російською імперією та СРСР.

А шведський дипломат й економіст Андрес Ослунд вважає, що лише за події цієї війни Україна може вимагати з РФ 300 млрд доларів компенсації. Якщо Москва відмовиться це зробити, то без проблем ці гроші можна конфіскувати у Центробанку на Заході, де вона їх і зберігає.

Більше того, РФ має назавжди залишити військово-морську базу у Севастополі.

Україну ж врятує від майбутніх війн із РФ членство у НАТО та потужна національна оборона.

Раніше ми повідомляли, що 15 вересня Сейм вирішив вимагати від Німеччини репарації за події Другої світової війни.

Нагадаємо, Ахметов через міжнародні інстанції добиватиметься того, щоб РФ виплатила компенсацію за збитки, завдані його підприємствам за роки війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини