15 вересня 2022, 11:35

Шольц поділився деталями телефонної розмови з Путіним щодо війни в Україні

Путін не планує згортати "спецоперацію" проти України, а події від 24 лютого вважає "правильними".

Шольц поділився деталями телефонної розмови з Путіним щодо війни в Україні

13 вересня канцлер Німеччини Олаф Шольц провів 90-хвилинну розмову із президентом РФ Володимиром Путіним. Головна тема – війна в Україні.

Напередодні німецьке видання Die Welt опублікувало статтю з інтерв'ю Шольца щодо телефонної розмови з Путіним.

За словами канцлера Німеччини, під час розмови з Путіним він не побачив змін у позиції щодо війни в Україні. Диктатор РФ все ще вірить, що правильно вчинив, коли 24 лютого наказав своїй армії зробити вторгнення в Україну.

Шольц завив, що Путін не тільки не змінив свою позицію щодо війни в Україні, незважаючи на поразку російської армії на Харківському напрямку, але готовий і надалі продовжити "спецоперацію".

При цьому канцлер наголосив, що це не означає, що з Путіним не можна спілкуватися, навпаки, він закликає світових лідерів і далі доносити йому свій погляд на ситуацію в Україні. Шольц заявив, що РФ має вивести свою армію з території України.

Під час розмови з Путіним канцлер Німеччини дав зрозуміти, що будь-яке загострення ситуації в Україні не залишиться без відповіді Заходу. При цьому ніхто у світі не визнає за РФ території, які вона насильно окупує та включить до свого складу.

Раніше ми повідомляли, що 13 вересня після поразки російської армії на Харківському напрямку канцлер Німеччини зателефонував Путіну та запропонував йому капітулювати.

Нагадаємо, на початку вересня Шольц анонсував відмову від російського газу у Німеччині до кінця 2022 року.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини