8 вересня 2022, 10:47

Байден ініціював онлайн-зустріч щодо підтримки України – Bloomberg ділиться деталями

Глава Білого дому готовий провести онлайн-зустріч із союзниками щодо подальшої підтримки України у війні проти РФ.

Байден ініціював онлайн-зустріч щодо підтримки України – Bloomberg ділиться деталями

Сьогодні, 8 вересня, має відбутися не лише чергове засідання "Рамштайну" на американській базі у Німеччині, а й президент США проведе онлайн-зустріч із союзниками щодо війни в Україні.

Журналісти агентства Bloomberg повідомляють, що Байден особисто очолить "робочу групу" в Україні, куди увійдуть лідери країн G7, ЄС і НАТО. При цьому не виключено, що до конференції приєднається ще хтось.

Джерело нагадує, що схожий формат вже був на початку вторгнення російської армії в Україну. Ініціатором був президент США. Саме він і вирішив його відродити після закінчення 7-го місяця війни в Україні.

Байден вкотре хоче побачити єдність світових лідерів щодо подій в Україні. Також зустріч збіглася із призначенням нового прем'єр-міністра Британії Ліз Трасс.

Онлайн-зустріч проходитиме на тлі успішного контрнаступу ЗСУ на Херсонському та Харківському напрямках, а також перед підготовкою зустрічі лідерів РФ і КНР уперше від початку війни в Україні. Також не варто забувати, що сьогодні відбудеться чергове засідання у форматі "Рамштайн".

Не виключено, що на цій зустрічі голова Пентагону озвучить нову військову допомогу Україні на суму 675 млн доларів.

До пакету входитимуть додаткові снаряди для РСЗВ HIMARS. Американські ЗМІ повідомляють, що Пентагон готовий надати союзникам новий план щодо середньострокової та довгострокової підтримки України у війні проти РФ.

Раніше аналітики із ISW заявили, що за два дні українським захисникам вдалося повернути під юрисдикцію Києва 400 км2 території на Харківщині.

Нагадаємо, британська розвідка розповіла про важливість мосту у Даріївці, який ЗСУ знищили разом із понтонною переправою.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини