24 серпня 2022, 15:18

Байден оголосив про грандіозний подарунок Україні за $3 млрд до Дня Незалежності

Сполучені Штати з нагоди Дня Незалежності України оголосили про військову допомогу Києву на рекордну суму – майже $3 млрд.

Байден оголосив про грандіозний подарунок Україні за $3 млрд до Дня Незалежності

Президент США Джозеф Байден 24 серпня привітав Україну з Днем Незалежності та оголосив про грандіозний подарунок. Йдеться про пакет військової допомоги на загальну суму $3 млрд.

Офіційна заява лідера Сполучених Штатів була опублікована на сайті Білого дому.

"Останні півроку українці надихають світ своєю надзвичайною мужністю та відданістю свободі. Сьогоднішнє свято - це гучне підтвердження того, що Україна є і буде суверенною та незалежною державою", - заявив Байден.

Він анонсував новий пакет військової допомоги Україні на загальну рекордну суму $2,98 млрд у рамках Ініціативи сприяння безпеці.

"Це дозволить Україні придбати системи ППО та ПРО, артилерію, боєприпаси, безпілотники та радари для захисту країни у довгостроковій перспективі", - повідомив лідер Америки.

Ймовірно, ці кошти буде витрачено найближчими роками на виробництво для України озброєння, яке зміцнить оборону країни, послабивши загрози з боку РФ.

Байден назвав цьогорічний День Незалежності України "гірко-солодким" святом, оскільки російська агресія все ще триває, десятки тисяч українців у цій війні вбиті та поранені, міста та села країни щодня зазнають атак противника.

"Сьогодні та щодня ми стоїмо разом з українським народом, щоб проголосити, що темрява, яка рухає самодержавством, не може зрівнятися з полум'ям волі, що висвітлює душі вільних людей", - наголосив Байден.

Раніше в Офісі президента України назвали американську зброю, яка повністю змінить перебіг війни з Росією.

Також ЗМІ назвали п'ять сценаріїв, за яких США можуть розпочати війну з Росією в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини