11 серпня 2022, 09:23

Індонезія зробила пропозицію щодо Путіна та Зеленського на саміті G20

В Індонезії заявили, що вони не відмовляються від Путіна на саміті G20, проте готові організувати його зустріч із Зеленським.

Індонезія зробила пропозицію щодо Путіна та Зеленського на саміті G20

Сьогодні, 11 серпня, росЗМІ повідомили, що з 15 по 16 листопада в Індонезії відбудеться саміт G20, на який президент країни Джоко Відодо запросив Володимира Путіна.

Посол Індонезії у РФ Хосе Таварес зізнався, що глава його країни дуже зацікавлений у тому, щоб Зеленський і Путін все ж таки зустрілися та переговорили щодо війни в Україні, інформує ТАРС.

Посол заявив, що президент Індонезії вже передав свої запрошення щодо можливої зустрічі лідерам України та РФ.

Сам саміт пройде на Балі, й Індонезія буде лише рада, якщо відбудеться зустріч між Зеленським і Путіним. Посол додав, що його країні під силу організовувати не лише саміт, а й забезпечити всіх лідерів країн належною системою безпеки.

Минулого тижня з аналогічною пропозицією виступив і президент Туреччини, який запросив Зеленського та Путіна до Анкари.

Однак у прес-службі Кремля говорили про те, що поки що немає передумов для зустрічі лідерів РФ і України.

В Офісі президента України дали зрозуміти, що Київ не піде на "Мінськ-3", проте Зеленський готовий зустрітися з Путіним, якщо той готовий до цього.

Раніше російський опозиційний політик Пономарьов заявив, що серед оточення Путіна є люди, які готові піти на мирову із Заходом.

Нагадаємо, Піонтковський озвучив плани Путіна щодо Запорізької АЕС, яку російські війська взяли під свій контроль на початку березня.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини