27 липня 2022, 12:01

Британська розвідка озвучила цілі візиту Лаврова до країн Африки

Лавров поїхав у турне Африкою, щоб заручитися підтримкою у війні проти України.

Британська розвідка озвучила цілі візиту Лаврова до країн Африки

Днями глава МЗС РФ Сергій Лавров вирішив поїхати у турне Африкою з метою знайти для Росії нових союзників у війні проти України.

Сьогодні, 27 липня, у пресслужбі Міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що Лавров хоче заручитися підтримкою тих африканських країн, які донедавна зберігали нейтралітет у війні в Україні.

Більше того, глава МЗС РФ хоче звинуватити Захід у тому, що саме він винен у продовольчій кризі, яка вже скоро торкнеться всього світу.

Британська розвідка повідомляє, що Лавров хоче відвідати Ефіопію, Єгипет, Уганду та Конго. У цих країнах він спробує переконати лідерів країн, щоб вони у війні в Україні взяли бік РФ.

Ще з 2014 року РФ витрачає значні сили, щоб заручитися підтримкою Африки на міжнародній арені. Джерело повідомляє, що поїздка Лаврова Африкою має зміцнити у свідомості людей, що РФ - "велика країна".

Не виключено, що Кремль вимагатиме від лідерів африканських країн голосувати на міжнародній арені так, як цього хоче Путін.

Першою країною, яку відвідав Лавров у Африці, був Єгипет.

Ще у РФ Лавров зробив кілька заяв на адресу України. Один із них стосується "звільнення" народу країни від "антиісторичного й антинародного режиму". А друге, що Кремль вирішив розширити географію "спецоперації" в Україні.

Раніше Лавров зізнався в обстрілах порту Одеси з боку російської армії, але заявив, нібито Москва не порушувала Стамбульські домовленості.

Нагадаємо, у розмові з Симоньян глава МЗС РФ тричі збрехав пропагандистці, коли говорив про Зеленського.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини