23 червня 2022, 11:51

"Зафіксуйте дату", – Владислав Селезньов прокоментував загрозу з боку Білорусі

Владислав Селезньов висловив свою думку щодо ймовірності вторгнення білоруських військ на територію України.

"Зафіксуйте дату", – Владислав Селезньов прокоментував загрозу з боку Білорусі

Військовий журналіст, експікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в ефірі FREEДОМ відповів на вкрай актуальне питання для всіх українців, особливо мешканців північних і західних областей країни: "Наскільки ймовірним є напад Білорусі на Україну?"

На його думку, всім нам варто подивитися на календар і зафіксувати для себе дату 1 липня. Саме на цей день призначено чергову зустріч двох диктаторів. При цьому порядок денний щодо офіціозу не такий важливий, а ось те, про що говоритимуть Путін і Лукашенко у кулуарах, абсолютно очевидно. Російський президент схилятиме свого білоруського колегу до того, щоб той відкрив другий фронт і вдарив білоруськими ЗС у напрямку чотирьох українських областей: Волинської, Рівненської, Житомирської та Київської.

"Чи піде на такий шантаж самопроголошений президент Білорусі – питання відкрите, тому, як ми знаємо, що щодо петляння, вибачте за сленг, знайти рівного Лукашенку досить складно", – зазначив Селезньов.

Також він погодився з думкою ведучого про те, що для лідера Білорусі ризики надто високі. Якщо він піддасться на вмовляння Путіна, то може спровокувати нову хвилю антиурядових виступів, адже білоруси не мають жодної мотивації воювати з українцями.

"Думаю, що всі спроби Путіна схилити Лукашенка до того, щоб він рушив свої війська у напрямку Рівного, Луцька чи Львова, закінчаться нічим", – резюмував військовий журналіст, проте він припустив, що, швидше за все, відбуватимуться певні рухи демонстративного характеру та звучатиме панічні заяви, але до перетину держкордону справа не дійде.

"Вже хто-хто, а Лукашенко чудово обізнаний про рівень втрат російської окупаційної армії, яка бере активну участь у так званій "спецоперації" на території України", – сказав Владислав Селезньов.

Нагадаємо, хакери вирахували, що Олександр Лукашенко незаконно прослуховував посольства Китаю та Узбекистану.

Раніше Марк Фейгін висміяв погрози Олександра Лукашенка Україні, пояснивши, за яких умов він справді може вступити у війну.

Також Олександр Лукашенко пригрозив завдати удару по Києву у разі агресії з українського боку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини