7 червня 2022, 08:16

У CNN пояснили, навіщо Байден розсекретив дані розвідки напередодні вторгнення РФ в Україну

Перед вторгненням російської армії в Україну глава Білого дому розпорядився розсекретити дані американської розвідки.

У CNN пояснили, навіщо Байден розсекретив дані розвідки напередодні вторгнення РФ в Україну

Американські ЗМІ пишуть, що 24 лютого президент США наказав розсекретити дані розвідки про вторгнення РФ в Україну. Тим самим Джо Байден хотів надати реальні докази всім скептикам у США та Європі, які не вірили у кровожерливі плани Кремля.

Сьогодні, 7 червня, новина була опублікована журналістами CNN.

У Вашингтоні ухвалили таке рішення після того, як навіть у США багато політиків відмовлялися вірити у можливість РФ напасти на Україну.

У той день, 24 лютого, Джо Байден поспілкувався з представниками розвідки та попросив їх поділитися з політиками якомога більшою кількістю інформації про російське вторгнення, заявив директор національної розвідки Авріл Хейнс.

Байден хотів, щоб американські політики усвідомили реальність, а це дало б можливість у майбутньому продуктивніше підійти до справи щодо виділення військової допомоги Україні.

Американські журналісти також нагадали, що, починаючи з перших днів війни в Україні, глава Білого дому вибірково розсекречував інформацію, отриману від розвідки. Головна мета такої позиції — боротьба з російською пропагандою у глобальному масштабі, а також забезпечення союзників США фактами та реальною картиною, щоб потім можна було всім разом почати обговорювати санкції проти РФ і протидію їй.

Хейнс підкреслив, що пізніше США постійно ділилися даними розвідки з союзниками, розробивши своєрідний "механізм обміну", який буде у нагоді у майбутньому.

Американська розвідка стверджувала, що Путін нападе на Україну у лютому і, швидше за все, після закінчення ОІ у Пекіні.

Раніше ми повідомляли, що у Путіна пригрозили бити в Україні по об'єктах, по яких раніше не завдавали обстрілів, якщо Захід передасть РСЗВ.

Нагадаємо, секретар РНБО вирішив відповісти Кремлю, який пообіцяв обстріляти будівлю Верховної Ради, якщо ВСУ отримають від США РСЗВ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини