27 травня 2022, 08:13

У CNN озвучили дату, коли Байден анонсує передачу РСЗВ Україні

Американські ЗМІ запевняють, що США готові надати Україні сучасні реактивні системи залпового вогню MLRS.

У CNN озвучили дату, коли Байден анонсує передачу РСЗВ Україні

Напередодні у Мережі з'явилася інформація, що адміністрація Джо Байдена готова надати Україні сучасні РСЗВ MLRS.

Вчора, 26 травня, журналісти CNN з посиланням на власні джерела повідомили, що Вашингтон готовий передати ЗСУ сучасні РСЗВ, оскільки вони будуть дуже потрібні у війні проти РФ на Донбасі.

На новітніх системах РСЗВ неодноразово наполягали президент України та голова МЗС України. За словами Зеленського та Кулеби, саме така зброя може докорінно змінити хід війни.

Джерело повідомляє, нібито вже наступного тижня адміністрація Байдена зробить заяву про те, що Україні в рамках розширеного пакету військової допомоги будуть передані системи РСЗВ.

Однак Україна запитувала ще одну систему – HIMARS. Інформації щодо неї поки немає. Ракетна система стріляє тими ж снарядами, що й РСЗВ.

M270 MLRS – універсальна пускова установка для запуску тактичних ракет. Змонтована на базі платформи Bradley. Кабіна розрахована на трьох людей. Система здатна стріляти на 100 км далі, ніж аналоги, що є на озброєнні України.

Дмитро Кулеба зізнався, що Україна гостро потребує РСЗВ. Союзники нібито готові їх надати Україні, проте вони чекають на чіткий сигнал від Вашингтона.

У свою чергу, Вашингтон стурбований тим фактом, що новітня зброя зможе бити глибоко по території РФ, а Вашингтон не хоче своїми діями призвести до ескалації конфлікту з РФ.

Додамо, ще наприкінці квітня Вікторія Нуланд у бесіді зі ЗМІ заявила, що постачання РСЗВ Україні вже розпочато.

Нагадаємо, на початку травня ЗСУ за допомогою ударного комплексу "Каратель" знищили ворожий БК, включаючи і снаряди до РСЗВ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини