16 травня 2022, 08:06

Остін поспілкувався з Резніковим, порушивши тему своєї розмови з Шойгу

Остін та Рєзніков обговорили потреби ЗСУ, а також глава Пентагону озвучив суть розмови з Шойгу.

Остін поспілкувався з Резніковим, порушивши тему своєї розмови з Шойгу

Минулого тижня глава Міноборони США вперше вийшов на зв'язок із російським колегою після того, як 24 лютого російська армія вторглася до України.

Напередодні, 15 травня, Ллойд Остін поспілкувався з колегою з України, обговоривши потреби ЗСУ. Також глава Міноборони США передав Резнікову суть розмови із Шойгу, інформує сайт Пентагону.

Остін вкотре наголосив, що Вашингтон і надалі надаватиме Україні військову допомогу, поки російських солдатів не буде вигнано на батьківщину.

У Пентагоні заявили, що під час бесіди з Шойгу закликали Москву негайно припинити війну в Україні та вивести усі свої війська.

У п'ятницю, 13 травня, глава Міноборони США вийшов на зв'язок із Шойгу. Сама розмова тривала майже годину та була першою після подій 24 лютого 2022 року.

Прес-секретар Пентагону Джон Кірбі заявив, що Остін вимагав негайного припинення вогню, а також далі підтримувати контакт між Вашингтоном і Москвою.

Російські ЗМІ також були небагатослівними: вони підтвердили інформацію, що Остін закликав Шойгу негайно припинити бойові дії та вивести російські війська з території України.

У Міноборони РФ заявили, що ініціатором телефонної розмови була американська сторона. Більше жодної конкретики військове відомство РФ не повідомило.

Раніше, за словами Злого Одесита, під час розмови з Остіном Шойгу нібито заявив, що російська армія готова до тривалої війни в Україні.

Нагадаємо, на думку Цимбалюка, провал "спецоперації" в Україні лежить на совісті Шойгу, який не є професіоналом у своїй справі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!! Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини