6 травня 2022, 14:52

"Лукашенко веде подвійну гру", – Валерій Мацкевич підтвердив чутки про президента Білорусі

Валерій Мацкевич вважає, що Олександр Лукашенко намагається вийти сухим із води, але йому це навряд чи вдасться.

"Лукашенко веде подвійну гру", – Валерій Мацкевич підтвердив чутки про президента Білорусі

Член Білоруської координаційної ради Валерій Мацкевич відповів на дуже актуальні питання щодо президента Білорусі Олександра Лукашенка. Йдеться про те, що останнім часом білоруського диктатора звинувачують у подвійній грі та таємних переговорах із Заходом. Посібник Путіна справді шукає для себе якийсь вихід із непростої ситуації, в якій він опинився. Саме таку думку висловив Валерій Мацкевич у бесіді із ведучими телеканалу "Україна 24".

За словами члена Білоруської координаційної ради, Олександр Лукашенко спробував піти на компроміс із Заходом. Про це свідчить лист міністра закордонних справ Білорусі Макея, в якому він попросив відновити діалог Брюсселя та Мінська, запевнивши, що держава не має наміру воювати проти України.

"Цей лист оприлюднили журналісти, що вказує на однозначну реакцію західних країн. Ніхто з Лукашенком не має наміру вести кулуарні переговори", – зазначив Мацкевич, додавши, що всі спроби Лукашенка вийти сухим з води не увінчаються для нього жодним успіхом.

Як відомо, весь світ побачив, що саме Лукашенко надав територію Білорусі як військовий плацдарм, унаслідок чого сталася різанина у Бучі. Саме за згодою Лукашенка 24 лютого територією України було випущено як мінімум 631 одну ракету. Сьогодні Захід розуміє, що Лукашенко є співагресором, переконаний Мацкевич.

Єдиний аргумент Лукашенка, який він приводить на свій захист, це те, що білоруські війська де-факто не беруть участі у війні проти України, бо немає наземної операції. Проте, очевидно, що це не заслуга президента Білорусі, зазначив Мацкевич. Більше того, сьогодні надходить інформація від волонтерів, які побували у Бучі, про те, що, можливо, білоруський спецназ і білоруський ОМОН таки фізично були присутні у цьому місті під час російської окупації.

Раніше Олексій Голубицький викрив план Лукашенка, який полягає у перекладанні відповідальності за війну в Україні виключно на Путіна.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко натякнув, що результат війни в Україні вирішує не Путін, а Байден.

Також ми повідомляли, що Олександр Лукашенко раптово змінив риторику щодо війни РФ із Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини