18 квітня 2022, 11:30

Путін готовий вдарити по базах НАТО: експерт озвучив причини

Кремль намагатиметься перекрити потік зброї із Заходу для ЗСУ, для цього Путін готовий ударити по базах НАТО.

Путін готовий вдарити по базах НАТО: експерт озвучив причини

Радник уряду Британії з нацбезпеки Лорд Рікеттс не сумнівається, що президент РФ може віддати наказ завдати удару по базах НАТО, які переправляють зброю в Україну.

У зоні ризику також знаходяться конвої та літаки, які доставляють в Україну зброю із Заходу, інформує ресурс Daily Mail.

Ексголова британської розвідки впевнений, що мета Путіна – покласти край військовій допомозі для України з боку Заходу. У Кремлі хочуть залишити Київ без зброї, а для цього Москва може зважитися на удар або по конвою, який перевозить зброю, або по базах НАТО, де вона знаходиться.

Рікеттс також не виключає, що Путін завдаватиме ударів тільки по літаках і залізничних поїздах, які перевозять цю саму зброю. А ось удар по базах НАТО поставить перед країнами Альянсу справжню дилему.

Також Путін намагається залякати весь світ ядерною зброєю. У Росії часто звучать заклики вдарити нею по Україні, щоб інші країни боялися РФ. Однак у цьому випадку проти Росії санкції лише посиляться.

Війна може розтягнутися на тривалий період, оскільки Москва намагатиметься утримати вже окуповані території та висувати Києву свої вимоги, а Україна не піде на відмову від своїх земель.

Про ядерний удар по Україні говорив Кива. Він закликав Путіна завдати удару, щоб зупинити війну та "захистити інтереси РФ".

А сьогодні, 18 квітня, РФ завдала 5 ударів по Львову. Деякі ЗМІ повідомляють, що один якраз припав у район залізниці, звідки на Схід України поставляється зброя із Заходу.

Раніше британська розвідка озвучила нові плани Росії щодо Маріуполя, який з 1 березня перебуває в облозі.

Нагадаємо, американський дипломат назвав 8 країн, на які "претендує" Путін. Майже всі вони входять до НАТО.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини