18 квітня 2022, 08:27

Американський дипломат назвав 8 країн, на які націлився Путін

Однієї України йому мало, і Володимир Путін націлився ще на 8 країн, вважає американський дипломат Роберт Пірсон.

Американський дипломат назвав 8 країн, на які націлився Путін

Американський дипломат Роберт Пірсон озвучив свою думку щодо подальших цілей диктатора Путіна. Він впевнений, що на одній Україні глава РФ не зупиниться.

17 квітня ресурс The Hill опублікував статтю Пірсона, у якій той назвав Естонію, Латвію, Литву, Польщу, Словаччину, Молдову, Угорщину та Болгарію подальшими цілями Путіна.

Німецький дипломат Томас Баггер заявив, що лише санкціями такої людини, як Путін, не стримати. Ця людина спочатку мислила категоріями Російської імперії, просто багато європейських політиків цього так і не зрозуміли.

Путін хоче захопити прифронтові держави НАТО, а Молдова як виняток, оскільки сама тяжить стати повноправним членом Альянсу.

У майбутньому Путін лише зміцнюватиме свою військову присутність у Білорусі за прикладом Сирії та Казахстану. Не виключено, що російський диктатор активізує діяльність у Калінінграді.

Дипломат нагадав, коли Путін говорив про "червоні лінії", то вимагав від НАТО нерозширення на Схід.

Експерт впевнений, що лише санкції Путіна не зупинять. Сам же глава РФ може заморозити війну в Україні, але при цьому й надалі звинувачувати Захід у тому, що трапилося, оскільки він попереджав про наслідки.

Після закінчення війни в Україні у НАТО мають замислитися про свою структуру та цілі. Також Альянс повинен зрозуміти, що не можна з Путіним постійно "грати в обороні".

Раніше прем'єр-міністр Італії намагався вмовити Путіна сісти за стіл переговорів із Зеленським.

Нагадаємо, на думку Орєшкіна, якщо російська армія зазнає поразки в Україні, то Путін може застосувати тактичну ядерну зброю.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини