14 квітня 2022, 13:37

Трамп озвучив свою позицію щодо подій в Україні

Слідом за чинним президентом США ексглава Білого дому Дональд Трамп також впевнений, що події в Україні можна схарактеризувати як геноцид.

Трамп озвучив свою позицію щодо подій в Україні

10 квітня глава США Джо Байден назвав події в Україні не інакше як справжнісіньким геноцидом. А сьогодні, 14 квітня, аналогічну позицію озвучив і Дональд Трамп.

У розмові з журналістом із Fox News він назвав те, що відбувається в Україні, геноцидом. Також Трамп заявив, що люди ще ніколи не бачили того, що зараз відбувається в Україні, інформує "Український Діалог".

Експрезидент США заявив, що якби він був главою Білого дому, то не допустив би вторгнення Росії в Україну.

10 квітня в інтерв'ю журналістам CNN Джо Байден назвав те, що відбувається в Україні, геноцидом. Таку заяву він зробив під час свого виступу у штаті Айова.

Тоді ж він заявив, що щодня вивільнятиме зі стратегічних запасів США по 1 млн барелів нафти, щоб знизити ціни на "чорне золото" та не дати можливості РФ поповнити свій бюджет.

У Канаді також впевнені, що дії російської армії в Україні – це геноцид.

Однак зовсім іншої думки президент Франції. У розмові з американськими журналістами Макрон заявив, що утримається від терміну "геноцид", оскільки українці та росіяни – "братські народи".

За його словами, Франція робить все можливе, щоб зупинити війну, й ескалація риторики не призведе ні до чого доброго.

Водночас глава Франції дав зрозуміти, що Росія розпочала цю війну, а її армія чинить звірства на території України.

Раніше ми повідомляли, що у спілкуванні із закордонною пресою у Бучі президент України назвав звірства російських солдатів щодо мирних жителів геноцидом.

Нагадаємо, на думку Клімкіна, окупанти влаштували у Бучі й інших містах України "новий Голодомор".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини