8 квітня 2022, 20:18

Блінкен відповів на запитання щодо гарантій безпеки для України

США обговорюють з Україною та союзниками, як запобігти війнам із Росією у майбутньому.

Блінкен відповів на запитання щодо гарантій безпеки для України

Держсекретар США Ентоні Блінкен прокоментував гарантії безпеки, які вимагає Україна від партнерів у рамках міжнародної угоди щодо запобігання російській агресії у майбутньому.

Відповідаючи на запитання, чи США готові стати одним із гарантів безпеки для України, голова американського зовнішньополітичного відомства заявив, що Вашингтон обговорює з Києвом і союзниками механізми, спрямовані на забезпечення безпеки на континенті.

Йдеться про те, як зробити так, щоб війна в Україні у майбутньому не повторилася й українська держава мала можливості для захисту у разі нової агресії з боку Москви.

Голова Держдепу не став вдаватися до подробиць, але зазначив, що консультації з цього приводу продовжуються. Обговорення проводяться на всіх рівнях.

Блінкен також зазначив, що Україна має повністю відновити свій суверенітет і незалежність.

Своєю чергою президент Франції Еммануель Макрон повідомив у п'ятницю про готовність Парижа стати гарантом безпеки України після закінчення повномасштабної війни з Росією.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що сім країн, зокрема США та Франція, готові обговорювати гарантії безпеки для української держави.

Раніше Зеленський повідомив, що США поки що не погоджуються надати гарантії, на яких наполягає українська сторона.

Тим часом у Росії захотіли залучити Білорусь до міжнародного документу про гарантії безпеки для України. Про це заявив голова МЗС РФ Сергій Лавров.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини