8 квітня 2022, 18:09

РФ поскаржилася Туреччині на продаж "Байракторів" Україні – що відповіли в Анкарі

Російська сторона періодично скаржиться на постачання ударних безпілотників "Байрактар" в Україну.

РФ поскаржилася Туреччині на продаж "Байракторів" Україні – що відповіли в Анкарі

Російська Федерація вкотре висунула претензії Туреччині через продаж розвідувально-ударних безпілотників "Байрактар" Україні, які українська армія використовує у війні проти окупаційних військ РФ.

Високопоставлений турецький чиновник розповів Reuters, що російська сторона періодично скаржиться Анкарі з цього приводу. 

У Туреччині своєю чергою відповідають, що постачання зазначеного озброєння здійснюється не на міждержавному рівні, а приватними компаніями.

Крім того, цей продаж був здійснений до повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, розповів співрозмовник агентства.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що США пропонували Туреччині віддати Україні зенітні ракетні комплекси "С-400" російського виробництва, які раніше були придбані Анкарою у Москви та спричинили погіршення турецько-американських відносин. Проте, мабуть, Туреччина відмовилася від такої пропозиції.

Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив про готовність Туреччини розглянути можливість стати гарантом безпеки для України у рамках майбутнього міжнародного договору, який може бути основою для припинення поточної війни з Росією.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Артем Малиновский

Останні новини