28 березня 2022, 08:06

Експерт із Bloomberg висловився про мирний договір між Україною та РФ і нейтральний статус

РФ та Україна не сядуть за стіл переговорів доти, доки кожна зі сторін не визнає своїх прорахунків і помилок.

Експерт із Bloomberg висловився про мирний договір між Україною та РФ і нейтральний статус

Професор та оглядач видання Bloomberg Opinion Хел Брендс заявив, що мирний договір між Україною та РФ буде підписаний лише тоді, коли кожна зі сторін визнає усі свої помилки. А до цього моменту ситуація в Україні може лише погіршуватися.

27 березня Брендс дав інтерв'ю виданню The Washington Post.

Він заявив, що президенти обох країн хочуть укласти мирний договір на вигідних для своїх держав умовах. Але догодити й Україні, і РФ буде неможливо.

Професор заявив, що мирний договір підписується лише тоді, коли сторони конфлікту розуміють, що вже зайшли у глухий кут і необхідно з нього вибиратися.

Путін впевнений, що йому вдасться захопити Україну через тактику облоги, постійні бомбардування житлових кварталів, залякування використати хімічну та ядерну зброю та погрози щодо руйнування економіки. Також глава РФ не сумнівається, що у майбутньому Захід послабить свої санкції щодо його країни.

Зеленський не сумнівається, що ЗСУ вдасться у майбутньому знищити групи окупантів, оскільки російська армія сильно розтягнута в Україні та має великі проблеми з логістикою. Глава України впевнений, що санкції з боку Заходу завдадуть великої шкоди російській економіці. Українські захисники готові й надалі боротися, доки Захід надаватиме зброю.

Багато експертів сходяться на думці, що війну могла б зупинити позиція України щодо нейтралітету. Проте Брендс наголошує, що поняття нейтралітету для України докорінно відрізняється від російської ідеї нейтралізації. Те, що прийнятно для Путіна, є смертельним вироком для України.

Про нейтралітет можна говорити тільки у тому випадку, коли твоя армія озброєна до зубів, коли на озброєнні є нові системи ППО та протитанкові комплекси.

Захід також може сприяти нейтральній позиції Києва, але для цього Вашингтон, Лондон та інші столиці держав мають дати свої гарантії Україні на випадок майбутніх воєн.

Експерт також впевнений, що жоден із можливих нейтралітетів Путіну не сподобається. Главі РФ необхідно повністю контролювати сусідню країну.

Журналіст Христо Грозєв заявив, що з 2014 року Путін витрачав багато фінансів на проросійських політиків в Україні, проте ті просто розікрали кошти, а поставленої Путіним мети не досягли.

Раніше Зеленський висловився стосовно референдуму щодо нейтрального статусу для України.

Нагадаємо, журналіст Грозєв впевнений, що більшість російських силовиків виступає проти зовнішньої політики Путіна.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини