2 березня 2022, 12:26

ЗМІ дізналися про можливу причину появи у Мінську "президента" Януковича

Не виключено, що Росія збирається використовувати Віктора Януковича, щоб той підписав від імені України фейкову капітуляцію.

ЗМІ дізналися про можливу причину появи у Мінську "президента" Януковича

Сьогодні, 2 березня, у ЗМІ з'явилася новина про те, що до Мінська прибув експрезидент України Віктор Янукович. Не виключено, що Кремль його використатиме у своїх пропагандистських цілях для поширення фейків.

Ще вранці у росЗМІ з'явилася новина, що російська делегація вже прибула до Мінська та готується до зустрічі з українською делегацією для проведення другого раунду переговорів, інформує Telegram-канал "День піхоти".

Водночас Київ заявляє, що не збирається 2 березня проводити переговори з російською стороною, саме тому Кремль вирішив доставити до Мінська Януковича, який має нібито представляти "українську сторону". Не виключено, що саме йому доручено підписати фейковий документ про капітуляцію України.

Враховуючи вчорашні повідомлення СБУ про те, що Кремль готує інформаційну "війну" щодо капітуляції Києва, варто припустити, що головна мета РФ — деморалізація українців.

Українська розвідка підтвердила присутність Януковича у Мінську. Не виключено, що Москва має намір оголосити його "президентом" України. Швидше за все, Кремль уже підготував промову для нього. Незабаром ми самі все дізнаємось і почуємо.

У прес-службі Кремля зізналися, що справді російська делегація вже у Білорусі та чекає на українців для продовження переговорного процесу.

Пєсков також зізнався, що президенту РФ повідомляють про хід "операції" в Україні, він нібито знайомий із кількістю загиблих російських солдатів, проте ці цифри Кремль не готовий озвучити.

Раніше ми повідомляли, що 28 лютого на території Білорусі відбувся перший раунд переговорів між Києвом і Москвою. Подоляк заявив, що вони були складними, але не ультимативними.

Нагадаємо, напередодні переговорів України з Росією у Білорусі Арахамія прокоментував подію, згадавши вже крилату фразу про "російський військовий корабель".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини