22 лютого 2022, 09:12

Засідання Радбезу ООН щодо України: головні тези та коментар від постпреда РФ

Після визнання Путіним "ДНР" і "ЛНР" відбулося термінове засідання Ради Безпеки ООН, на якому обговорили ситуацію, що склалася.

Засідання Радбезу ООН щодо України: головні тези та коментар від постпреда РФ

Вчора, 21 лютого, президент Росії офіційно визнав існування "ДНР" і "ЛНР". Сьогодні о 4:00 було скликане термінове засідання Ради Безпеки ООН з українського питання. Багато країн засудили вчинок Володимира Путіна, а постпред Росії заявив, що у всьому знову винен Київ.

Постпред США Лінда Томас-Грінфілд заявила, що Путін своїм указом щодо Донбасу повністю "розірвав на шматки" всі раніше досягнуті угоди, інформує Діалог.UA.

У Вашингтоні впевнені, що Путін не зупиниться на цьому. При цьому постпред США чудово розуміє, що у вигляді "миротворців" на Донбас увійшли російські кадрові військовослужбовці. У США заявили, що вже сьогодні, 22 лютого, запровадять проти Росії нові санкції.

Постпред від Великобританії Барбара Вудворд заявила, що Москва підійшла до "небезпечної грані" і РФ необхідно терміново відійти від неї. Кремль вкотре порушив норми міжнародного права, що загрожує економічними наслідками.

Представник Франції Ніколя де Рів'єр висловив занепокоєння тим, що під виглядом "миротворців" Путін вирішив запровадити на Донбасі свою армію. Париж також готовий запровадити економічні санкції проти тих, хто визнав "ДНР" і "ЛНР".

Постпред від України Сергій Кислиця заявив, що Київ завжди виступав за мирне вирішення конфлікту на Донбасі. За його словами, від вірусу, який розповсюджує Росія, немає вакцини.

А ось постпред від Росії Василь Небензя знову у всіх бідах дорікнув Україні. Він заявив, що Київ готував нову військову авантюру проти Донбасу. Також у Росії знову повторюють "мантру" про обстріл Донбасу з боку ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, що 22 лютого після екстреної наради РНБО України Володимир Зеленський звернувся до всіх українців.

Нагадаємо, російський політолог Піонтковський розповів, що може чекати на Росію, якщо Путін віддасть наказ про вторгнення.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини