22 лютого 2022, 07:58

Зеленський екстрено виступив після визнання Путіним "ЛДНР" – повне відео рішучої заяви

Як підкреслив президент України, найближчим часом ми дізнаємося, хто насправді наш друг.

Зеленський екстрено виступив після визнання Путіним "ЛДНР" – повне відео рішучої заяви

Володимир Зеленський закликав українців не піддаватися паніці. Він пообіцяв нічого не віддати.

Глава держави виступив з екстреною промовою у ніч на вівторок, 22 лютого, через скандальне рішення президента Росії Володимира Путіна про визнання псевдореспублік, які були організовані на окупованих територіях Донбасу у 2014 році.

Київ кваліфікує останні дії РФ як "порушення суверенітету та територіальної цілісності" сучасної незалежної України. За наслідки відповідатиме Росія, а саме політики з найвищих кіл влади.

"Ми на своїй землі, ми нікого та нічого не боїмося та нікому нічого не віддамо", - твердо та рішуче заявив український лідер, коментуючи офіційне введення військ РФ на територію нашої держави.

Путін власноруч вийшов із "нормандського формату", таким чином відмовившись від мирного, дипломатичного врегулювання 8-річного конфлікту на Донбасі.

Сьогодні весь світ обговорюватиме дії Москви та вживатиме заходів.

"Дуже важливо зараз побачити, хто наші друзі та партнери, а хто просто продовжить лякати РФ словами", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, у Києві відкрили кримінальне провадження щодо Путіна та його ставлеників. Вони будуть покарані: такі люди не зможуть вільно виїхати до цивілізованих країн з РФ.

Раніше Путін підписав укази, якими офіційно вводить війська РФ на Донбас.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини