12 лютого 2022, 10:18

У Білому домі офіційно прокоментували повідомлення ЗМІ про можливість вторгнення РФ в Україну 15 лютого

Згідно з останніми даними американських видань, лідер США Джо Байден назвав дату початку атаки Росії на українські землі.

У Білому домі офіційно прокоментували повідомлення ЗМІ про можливість вторгнення РФ в Україну 15 лютого

Закордонні видання вважають, що Москва вже вирішила напасти на Україну.

Датою старту нового витка агресії названо 15 лютого. Про це повідомило видання Bloomberg із посиланням на розвідку США.

За інформацією телеканалу PBS, все розпочнеться із застосування бойової авіації РФ з метою бомбардування. Надалі Кремль має намір захопити Україну та встановити там лояльну Москві владу.

На такі дані відреагували у Білому домі. Там оприлюднили офіційний коментар. У Байдена спростовують інформацію американських ЗМІ про те, що РФ прийняла рішення про час і спосіб вторгнення в Україну. Повідомлення ЗМІ не відображають реальних даних Вашингтона, запевняють в адміністрації.

У американського президента лише підтвердили, що у Кремлі погодилися провести телефонну розмову лідерів двох країн Володимира Путіна та Джо Байдена у суботу, 12 лютого. Хоча спочатку у Москві наполягали на організації розмови у понеділок. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Переговори президентів відбудуться на тлі напруженої ситуації довкола України.

Діалог.UA писав, що, крім 15 лютого, було названо ще одну дату. Politico стверджувало, нібито Байден під час діалогу з лідерами країн НАТО та ЄС повідомив їм, що повномасштабна атака РФ на Україну розпочнеться з 16 лютого.

Раніше повідомлялося, що Байден і Макрон запросили розмову з Путіним після нових даних розвідки США.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини