5 лютого 2022, 08:15

На Філіппінах згоріло посольство РФ: будівлі завдано значної шкоди

Співробітників диппредставництва та членів їхніх сімей, які перебували у будівлі, евакуювали.

На Філіппінах згоріло посольство РФ: будівлі завдано значної шкоди

У столиці Філіппін Манілі сталася сильна пожежа на території російського посольства, внаслідок якої будівлі було завдано значної шкоди. Жертв під час надзвичайної події немає, інформує пресслужба МЗС РФ.

У відомстві повідомили, що дипломатів та членів їхніх сімей, які перебували у будівлі диппредставництва, евакуювали. Заходи, спрямовані на гасіння пожежі, продовжуються, але основний осередок займання вже вдалося ліквідувати.

Що спричинило пожежу, поки що невідомо. Зараз з'ясовуються всі обставини. За попередніми даними, будівлі посольства завдано значної шкоди.

Видання Inquirer уточнює, що о 20:42 за місцевим часом полум'я досягло другого рівня тривоги. О 21:38 вогнище займання вдалося взяти під контроль.

На опублікованому знімку помітно, що масштаб пожежі був досить значним. На фото також показано роботу пожежників.

Нагадаємо, у листопаді минулого року у Берліні загинув 35-річний російський дипломат, його тіло знайшли поряд із посольством РФ. Повідомлялося, що співробітник диппредставництва міг розбитися, випавши з вікна.

У жовтні 2021 року під посольство РФ у Києві принесли мішок, який символізує труп померлого від коронавірусу. Таким чином активісти намагалися привернути увагу до складної епідеміологічної ситуації на окупованих Москвою територіях Донбасу.

У січні минулого року під посольство РФ у Києві принесли "подарунок" для президента РФ: господареві Кремля нагадали, як отруїли опозиціонера Олексія Навального.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини