27 січня 2022, 15:49

У Туреччині анонсували бажану дату, коли Путін зможе відвідати Анкару

Президент Росії відвідає Туреччину, але з датою визначиться після відкриття ОІ у Пекіні.

У Туреччині анонсували бажану дату, коли Путін зможе відвідати Анкару

Голова МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що Анкара очікує на візит президента Росії до країни після його поїздки до Пекіна на відкриття ОІ. У Кремлі заявили, що Путін точно відвідає Туреччину, але щойно буде вікно у графіку та все залежить від епідеміологічної ситуації.

Сьогодні, 27 січня, під час брифінгу Чавушоглу дав зрозуміти, що Анкара чекає на Путіна відразу ж після його поїздки до Пекіна на відкриття ОІ, інформує РИА "Новости".

У МЗС Туреччини наголосили, що ще у січні президент країни запросив свого російського колегу з візитом до Анкари. Проте вся проблема була у датах. Тільки днями з Кремля надійшло повідомлення, що з датою можна визначитися одразу ж після відкриття ОІ у Пекіні.

У Кремлі також заявили, що Путін справді найближчим часом відвідає Туреччину, однак із датою визначаться після відкриття ОІ у Пекіні, куди збирається і Путін. До того ж слід зважити на епідеміологічну ситуацію, заявив голова пресслужби Кремля Дмитро Пєсков.

У Кремлі заявили, що тема візиту Путіна до Анкари порушувалася не один раз в останні тижні.

Ще 20 січня президент Туреччини Ердоган запросив у країну Путіна та Зеленського, щоб вони в Анкарі провели зустріч тет-а-тет щодо конфліктної ситуації на кордоні з Україною.

Раніше у Кремлі відповіли Анкарі, що поки не бачать сенсу проводити зустріч між Путіним і Зеленським.

Нагадаємо, у Москві позитивно поставилися до ідеї запросити до Анкари на переговорний процес представників Росії, України та "ДНР/ЛНР".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини