24 січня 2022, 12:42

Друга країна Заходу слідом за США евакуює посольство з України

За інформацією ВВС, українську столицю залишать близько половини співробітників посольства Великобританії.

Друга країна Заходу слідом за США евакуює посольство з України

Слідом за Сполученими Штатами ще одна країна Заходу ухвалила рішення про евакуацію частини дипломатичної місії з України. Телеканал SkyNews повідомляє, що посольство Великобританії розпочало часткову евакуацію на тлі загрози російського вторгнення.

Британський посол і найважливіша частина відомства, як і раніше, залишаться у Києві. Інформація журналістами телеканалу була озвучена із посиланням на заяву МЗС країни.

При цьому журналісти наголосили, що, згідно з опублікованою інформацією з Посольства Великобританії у Києві, буде евакуйовано лише некритичну для роботи відомства частину персоналу.

"Виведений персонал є несуттєвим, і посольство продовжує працювати у повному обсязі", - зазначає телеканал.

У заяві міністерства йдеться, що Посольство Великобританії у Києві "залишається відкритим і продовжить виконувати важливу роботу".

Посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter зазначила, що посольство продовжить свою роботу. Водночас, за інформацією британської телерадіокомпанії ВВС, українську столицю залишать близько половини співробітників посольства.

Раніше ми повідомляли, що 23 січня Посольство США у Білорусі закликало громадян своєї країни уважно спостерігати за ситуацією в Україні на тлі можливого вторгнення Росії.

Нагадаємо, у ЄС не вбачають причин розпочати масову евакуацію європейських послів з України на тлі заяви Держсправи США.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини