24 січня 2022, 09:43

Посольство США у Білорусі звернулося до громадян своєї країни

Американське посольство у Білорусі закликає громадян своєї країни уважно спостерігати за ситуацією в Україні.

Посольство США у Білорусі звернулося до громадян своєї країни

Напередодні Вашингтон звернувся до громадян своєї країни в Україні, закликавши покинути територію країни через можливе вторгнення Росії. Того ж дня американське посольство у Білорусі закликало громадян своєї країни уважно спостерігати за ситуацією в Україні.

23 січня на сайті Посольства США у Білорусі з'явилося звернення до громадян своєї країни. Вашингтон закликає проявити пильність й уважно спостерігати за ситуацією в Україні.

Також у посольстві не рекомендують американцям відвідувати Білорусь через ситуацію з коронавірусом і довільним трактуванням законів Білорусі чинною владою. Також у документі сказано, що є великий ризик бути затриманим.

Учора у Держдепі США закликали американців по можливості покинути територію України через можливі бойові дії. Водночас у Вашингтоні дали добро залишати Україну своїм дипломатам, які мають сім'ї.

У США закликають громадян своєї країни не відвідувати найближчим часом і Україну через можливе вторгнення з боку Росії.

Прокоментували ситуацію й у ЄС. Глава МЗС Союзу Жозеп Боррель заявив, що він не бачить причин евакуювати сім'ї європейських дипломатів із України.

Раніше у Пентагоні запропонували Байдену на тлі можливого вторгнення Росії в Україну збільшити контингент американських солдатів у Східній Європі від 1 до 5 тисяч осіб.

Нагадаємо, у Держдепі США дозволили своїм співробітникам, які перебувають у Києві, самостійно приймати рішення щодо евакуації з країни.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини