11 січня 2022, 17:38

У США зробили гучну заяву щодо України: що пропонують для Києва

Ухвалення нового закону дозволить Вашингтону наростити спонсорування бойової летальної підтримки для Києва.

У США зробили гучну заяву щодо України: що пропонують для Києва

Республіканці у Конгресі готують законопроєкт, у якому запропонують оголосити нашу державу країною "НАТО-плюс", передає "Голос Америки".

Як повідомляється, документ забезпечить для Києва бойове та дипломатичне сприяння, якого він потребує за обставин посилення бойової сили РФ біля українських кордонів. Також це нововведення передбачає відповідальність глави РФ Володимира Путіна за агресію методом накладання обмежень проти газової труби "Північний потік – 2" для його недопуску.

Конгресмен Майк Роджерс запевнив, що цей законопроєкт значно наростить летальну допомогу для Києва, наприклад, системи ППО та ПКРК, необхідні українській армії для стримування РФ. Крім того, нововведення дасть зрозуміти, що вимоги Кремля про право заборони на входження країн у НАТО та відстрочка на встановлення РСД у Європі неприпустимі та суперечать національним інтересам Штатів.

Крім цього, прийняття документа створить умови для оперативного обговорення продажу кількох послуг зі сфери оборони США. Законопроєкт відкидає пропозицію РФ про припинення встановлення у Європі РСД на суші та наполягає, щоб Вашингтон визначив, чи РФ вважається країною-спонсором тероризму.

До того ж документ передбачає виділення $155 млн для "Радіо Свобода" на боротьбу з пропагандою РФ та її брехливими відомостями.

Нагадаємо, раніше Столтенберг запевнив, що НАТО налаштоване на діалог із Росією, але не піде на компроміси.

Кремль провалив план і спровокував розширення НАТО.

США однозначно відповіли на ультиматум Кремля щодо України та НАТО.

НАТО побачив у "гарантіях безпеки" від Росії розбіжності: у яких виражаються.

Напередодні Росія озвучила свої очікування від переговорного процесу з НАТО.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини