10 січня 2022, 12:57

Казахстан зіткнувся з "міжнародним тероризмом": головні тези саміту ОДКБ

10 січня відбувся онлайн-саміт керівників ОДКБ, де говорили про "тероризм", який намагається проникнути до країн колишнього СРСР.

Казахстан зіткнувся з "міжнародним тероризмом": головні тези саміту ОДКБ

Токаєв дав зрозуміти, що "терористи" готувалися до цієї акції кілька років, а головна мета – держпереворот. Лукашенко заявив, що, за його інформацією, наступним на черзі буде Узбекистан.

Журналісти Тelegram-каналу "Баграмян 26" вирішили зібрати найголовніші тези з того, що прозвучало у рамках онлайн-саміту голів ОДКБ.

Президент Казахстану Токаєв заявив, що він наказав відкривати вогонь лише по "терористам", а не мирним демонстрантам. Він пообіцяв у майбутньому провести повне розслідування НП і надати Заходу та всьому світу докази того, що у країні назрівав "держпереворот".

За його словами, весь свій удар "терористи" направили проти Алмати. Якби "упало" це місто, то відкривалася б дорога на Південь, а потім і на весь Казахстан.

Президент Росії також упевнений, що у Казахстані діють добре підготовлені групи "бойовиків", які пройшли стажування за кордоном. Путін заявив, що "миротворці" пробудуть у Казахстані стільки, скільки цього вимагатиме сама ситуація.

Самопроголошений президент Білорусі Лукашенко заявив, що Узбекистан має винести уроки із ситуації у Киргизстані та Казахстані, щоб не бути наступною жертвою "Заходу". Водночас білоруський диктатор закликав допомогти військовою силою й Таджикистану.

Глава Таджикистану Рахмон не сумнівається, що у складі "терористів" були "релігійні націоналісти", які не мають батьківщини, а їх усіх треба "знищити".

Рахмон упевнений, що на кордоні країн ОКДБ перебуває близько 6000 бойовиків, від яких необхідно терміново убезпечити всі країни.

Раніше ми повідомляли, що під час онлайн-саміту глав ОДКБ Токаєв заявив, що "терористи" роками планували держпереворот у Казахстані. Вони вирішили скористатися акціями протесту для досягнення своїх цілей.

Нагадаємо, Лукашенко не сумнівається, що за конфліктною ситуацією у Киргизстані та Казахстані стоять "терористи", які обрали для себе нову мету в особі Узбекистану.

Також ми повідомляли, що у Казахстані протягом 10 січня 2022 року було знайдено тіла трьох високопоставлених силовиків. Двоє могли накласти на себе руки, а третій помер через зупинку серця.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини