7 січня 2022, 20:59

Адміністрація Байдена підготувала новий пакет військової допомоги для України – NBC

У Києві розраховують, що Білий дім схвалить надання додаткової допомоги.

Адміністрація Байдена підготувала новий пакет військової допомоги для України – NBC

Влада США підготувала новий пакет військової допомоги для України на додаток до тієї, яка на сьогодні вже надходить до Києва.

Про це повідомляє NBC.

Джерело телеканалу, близьке до українського уряду, повідомляє, що у Києві розраховують отримати зазначений пакет допомоги.

При цьому у матеріалі не уточнюється, що саме може увійти до пакета додаткової військової підтримки для України.

Раніше група з 24 фахівців по Росії та колишніх співробітників адміністрації США з нацбезпеки закликала президента США Джо Байдена забезпечити Україну додатковими видами озброєння. Йдеться про постачання переносних зенітно-ракетних комплексів Stinger, протитанкових ракетних комплексів Javelin і радарів для відстеження артилерійського вогню.

На думку дипломатів, ці дії змусять Росію замислитися про наслідки, які чекають на неї у разі військового вторгнення в Україну. Вони також зажадали від Білого дому оприлюднити список санкцій, які можуть бути введені щодо Кремля.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони Латвії Артікс Пабрікс повідомив, що Київ і Рига погодили вміст гуманітарного вантажу, який буде поставлено Україні. У пакет допомоги входить, зокрема, зброя, але не уточнюється, яка саме.

Раніше про необхідність постачання зброї в Україну заявив голова оборонного відомства Литви Арвідас Анушаускас.

Своєю чергою новий Кабмін Німеччини продовжує політику попереднього уряду, відмовляючись постачати зброю в Україну. Голова МЗС ФРН Анналена Бербок повідомила, що Берлін зосереджений на дипломатичному шляху вирішення конфлікту між Україною та Росією.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини