14 грудня 2021, 10:16

Лукашенко хоче створити з Путіним "Радянський Союз" нового зразка

Невизнаний президент Білорусі поділився своїм баченням "просунутого" тандему, у якому залишаться елементи радянського минулого.

Лукашенко хоче створити з Путіним "Радянський Союз" нового зразка

20-річні переговори Росії з Білоруссю щодо створення Союзної держави постійно обростають новими ідеями. Цього разу самопроголошений лідер Олександр Лукашенко має намір відтворити вдосконалену версію Радянського Союзу.

За його словами, разом із Росією вони "врахують усі помилки ЄС", а позитивний досвід перейматимуть. Про це Лукашенко заявив у телеінтерв'ю, текстова версія якого опублікована на сайті президента Білорусі, пише Діалог.UA.

"Цей союз буде більш просунутим і стабільнішим <…> Адже ми вийшли з єдиної держави – з Радянського Союзу, і ми багато вже там спробували. Ми знаємо, що нам залишити з радянського минулого і що нам у майбутньому не знадобиться", – розповів він.

При цьому Лукашенко дав розпливчасту відповідь, коли насправді може статися фактична інтеграція Білорусі та РФ. Це буде явно не у найближчому майбутньому, жодних конкретних термінів немає.

"25-й, 30-й чи якийсь рік... Ми йтимемо крок за кроком, вирішуючи проблеми", – пояснив так званий президент.

Раніше Лукашенко заявив про намір звернутися по допомогу до російського колеги Володимира Путіна для захисту Союзної держави.

Нагадаємо, лідер Білорусі обрушився небувалими звинуваченнями у бік України.

Також повідомлялося, що Лукашенко загрожує відповіддю на санкції Заходу, але натякає на очікування допомоги у рятуванні від Союзу з РФ.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини