20 листопада 2021, 10:13

У США запропонували нові заходи на тлі агресії РФ щодо України: хто може опинитися під санкціями

Якщо РФ зважиться на ескалацію, сенатор радить запровадити проти Кремля нові санкції, а Україні надати військову допомогу.

У США запропонували нові заходи на тлі агресії РФ щодо України: хто може опинитися під санкціями

Накладення на РФ чергових економічних обмежень у разі її агресивних маневрів щодо України запропонував сенатор США Роберт Менендес, пише Axios.

Він порекомендував внести поправку до оборонного бюджету США на цей фінансовий рік, що розпочався з жовтня. У документі зазначено, що Вашингтон може запровадити проти Москви санкції, якщо Кремль продовжить "військову ескалацію чи ворожі операції проти України".

Політик запропонував оцінювати обстановку біля українського кордону кожні два тижні. Якщо ж РФ все ж таки зважиться на загострення, демократ рекомендував Білому дому протягом місяця накласти на Москву чергові ембарго, а для Києва додатково надати військову підтримку.

Він зазначив, що у "заборонений перелік" по РФ має бути внесено вищий уряд країни, у тому числі президента, міністрів, військових, провідні фінустанови, трубопровід "Північний потік – 2" та інші підприємства. Також Менендес наполягає на тому, що ліміти повинні торкнутися і боргу РФ.

За даними видання, республіканці у Сенаті мають намір за будь-яких обставин запропонувати поправку щодо обмежень проти "СП – 2". Питання на голосування ще не виносили.

Нагадаємо, раніше Резніков і Остін у США обговорили питання протидії Росії.

У НАТО підтвердили скупчення російських військ поблизу України та звернулися до РФ.

США відповіли кадрами війни на Донбасі на "мирну" заяву Росії.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини