19 листопада 2021, 20:26

Байден вийшов з-під наркозу та повернув собі президентські повноваження

Джо Байден повернувся до виконання обов’язків президента США після колоноскопії під наркозом.

Байден вийшов з-під наркозу та повернув собі президентські повноваження

Президент Сполучених Штатів Джо Байден вийшов з-під наркозу та повернув собі повноваження глави держави, які на короткий час передавалися віцепрезиденту Камалі Харріс. У п'ятницю господар Білого дому проходить плановий медогляд.

Про це повідомила прессекретар американського лідера Джен Псакі у своєму Twitter-акаунті.

За її словами, Байден перебуває у хорошому настрої. Зараз президент знаходиться у військовому госпіталі Уолтера Ріда, розташованому за межами Вашингтона, де продовжує проходити частину запланованого медогляду. У його графіку на п'ятницю запланований лише один робочий захід.

У Білому домі уточнили, що Байден відповідно до норм американської конституції направив головам обох палат Конгресу листи, у яких повідомив про передачу та повернення президентських повноважень.

Нагадаємо, 19 листопада Байден пройшов процедуру колоноскопії, яка передбачає анестезію. На час перебування господаря Овального кабінету під наркозом його президентські повноваження передавалися віцепрезиденту Камалі Харріс. Вона стала першою жінкою в історії США із повноваженнями глави держави. До цього жінки у США не здійснювали президентських повноважень навіть тимчасово, оскільки до Харріс представниці слабкої статі ніколи не обіймали посаду віцепрезидента.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини