19 листопада 2021, 09:12

Не визнавати Путіна президентом Росії – конгресмени США виступили із заявою

Конгресмени внесли резолюцію про невизнання президента Росії Володимира Путіна главою держави.

Не визнавати Путіна президентом Росії – конгресмени США виступили із заявою

Напередодні конгресмени Джо Вілсон і Стів Коен подали резолюцію до палати представників Конгресу США про невизнання Путіна главою Росії після 2024 року.

Конгресмени пропонують Вашингтону більше не визнавати Путіна президентом Росії після 2024 року, навіть якщо він знову балотуватиметься та виграє вибори, повідомляє Діалог.UA, посилаючись на пресреліз конгресменів.

Конгресмени наголосили, що всі поправки, які були внесені до Конституції Росії у 2020 році, зроблено з порушенням законів і міжнародних зобов'язань. 7 травня 2024 року закінчуються президентські повноваження Володимира Путіна. З цього моменту конгресмени закликають більше не визнавати його главою Росії, навіть якщо він знову балотуватиметься та виграє вибори.

У пресрелізі йдеться про те, що після 2024 року перебування Путіна при владі буде незаконним. Однак конгресмени прописали у резолюції, що вона має рекомендаційний характер і ні до чого не зобов'язує уряд США.

У 2021 році Володимир Путін заявляв, що поки що не ухвалив остаточного рішення щодо свого майбутнього після 2024 року. За його словами, він не робить жодних заяв, щоб не дестабілізувати ситуацію всередині Росії.

Раніше ми повідомляли, що 18 листопада 2021 року у рамках розширеного засідання колегії МЗС президент Росії виступив із доповіддю, у якій знову звинуватив Україну у невиконанні Мінських угод. А НАТО нагадав про "червоні лінії" та про те, що до його слів необхідно ставитися дуже серйозно.

Нагадаємо, у пресслужбі президента Росії анонсували відеозустріч Путіна та Байдена у 2021 році. Пєсков заявив, що йтиметься про Україну та НАТО.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини