16 листопада 2021, 16:25

Російська військова база у вірменському Ґюмрі піднята по тривозі: оголошено повну боєздатність – ЗМІ

Російську військову базу у Ґюмрі підняли по тривозі на тлі відновлення бойових дій між Вірменією та Азербайджаном.

Російська військова база у вірменському Ґюмрі піднята по тривозі: оголошено повну боєздатність – ЗМІ

На 102-й базі Збройних сил Росії у вірменському Ґюмрі піднято тривогу на тлі відновлення бойових дій між ЗС Вірменії та Азербайджану.

Про це повідомляє видання The RAGE X у соціальній мережі Twitter, публікуючи подробиці конфлікту, що відновився сьогодні на Кавказі.

Інформацію про тривогу на російській базі підтвердив у своєму Telegram-каналі лідер вірменського руху "Азатагрум" ("Звільнення") Міка Бадалян.

Джерела у РФ також підтверджують бойову тривогу на російській військовій базі: Телеграм-канал Wargonzo, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що російські військові приведені у бойову готовність у зв'язку з ситуацією у вірменському місті Сюнік.

Сторони продовжують обстрілювати одна одну з великокаліберної артилерії.

За даними російських ЗМІ, бойові дії ведуться у Кельбаджарському та Лачинському районах Азербайджану, а також у Сюнікській області Вірменії. Сторони звинувачують одна одну у провокації. Обидві країни заявили про локальні бої на кордоні.

За версією Баку, військові Вірменії застосовують артилерію на кордоні. Єреван звернувся до Москви із закликом захищати суверенну територію Вірменії.

З різних джерел продовжує надходити суперечлива інформація про розрізнені бойові зіткнення.

Раніше азербайджанські ЗМІ повідомили про 30 убитих і 50 поранених військовослужбовців Вірменії, які 16 листопада вирішили провести військову операцію на території Нагірного Карабаху.

Діалог.UA повідомляв, що у Карабасі атаковано блок-пост військ Азербайджану – троє поранених через вибух. Напад було скоєно приблизно о 7 ранку суботи, 13 листопада. Брала участь в атаці група чоловіків, з яких вдалося впізнати поки що лише одного – громадянина Вірменії Норайра Мірзояна.

Ми також писали, що Алієв запросив Вірменію домовитися щодо Карабаху та кордонів – Єреван назвав умову. Президент Азербайджану Ільхам Алієв також висловив готовність залишити конфлікт у минулому та розпочати врегулювання невирішених питань, пише "Дежурный по Закавказью".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини