16 листопада 2021, 14:16

Між Вірменією та Азербайджаном спалахнув бій на кордоні – багато загиблих

На кордоні Вірменії та Азербайджану спалахнули запеклі бойові дії – Єреван звернувся до Москви із запитом про військову допомогу.

Між Вірменією та Азербайджаном спалахнув бій на кордоні – багато загиблих

Влада Вірменії заявила про поновлення бойових дій на кордоні з Азербайджаном і екстрено звернулася до Москви із закликом захищати суверенну територію Вірменії згідно з двостороннім договором від 1997 року. Про це у вівторок заявив секретар Ради безпеки Вірменії: Армен Григорян виступив зі зверненням в етері Громадського телебачення країни.

Про це повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС.

Зі свого боку Азербайджан підтверджує поновлення бойових дій. Міністерство оборони країни повідомило про ліквідацію військової техніки Збройних Сил Вірменії. "Sputnik Азербайджан", своєю чергою, повідомляє про 30 убитих і понад 50 поранених вірменських військовослужбовців.

Азербайджанські джерела повідомляють, що кількість вірменських військовополонених досягла кількох десятків людей.

"Вірменська сторона зазнає втрат – є вбиті та поранені. Ще шістьох військовослужбовців взято у полон", – повідомляє видання "Айкакан жаманак".

Кремлівське РИА "Новости" повідомляє: секретар вірменської Ради безпеки зробив заяву про те, що Вірменія звернулася з офіційним запитом до Росії за допомогою у захисті її територіальної цілісності у рамках двостороннього договору 1997 року.

За даними російського інформагентства, Вірменія готує письмове звернення на ім'я Москви.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Карабасі атаковано блокпост військ Азербайджану  – троє поранених через вибух. Напад було скоєно приблизно о 7 ранку суботи, 13 листопада. Брала участь в атаці група чоловіків, з яких вдалося впізнати поки що лише одного – громадянина Вірменії Норайра Мірзояна.

Ми також писали, що Алієв запросив Вірменію домовитися щодо Карабаху та кордонів – Єреван назвав умову. Президент Азербайджану Ільхам Алієв також висловив готовність залишити конфлікт у минулому та розпочати врегулювання невирішених питань, пише "Дежурный по Закавказью".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини