15 листопада 2021, 16:05

У Польщі запропонували дієвий метод, який остудить Лукашенка та Путіна через ситуацію з біженцями

У Польщі пропонують Росію та Білорусь виключити з багатьох міжнародних організацій, включно зі спортивними.

У Польщі запропонували дієвий метод, який остудить Лукашенка та Путіна через ситуацію з біженцями

8 листопада Лукашенко вирішив направити у бік польського кордону понад 3 тисячі біженців. Таким чином він створив міграційну кризу, яка триває і до сьогодні. На Заході запропонували низку санкцій проти режиму Лукашенка. А сьогодні, 15 листопада, своє розв'язання проблеми озвучила Варшава.

Віцепрем'єр Польщі Петро Глинський не сумнівається, що за міграційною кризою стоїть саме Володимир Путін, який чинить тиск на самопроголошеного президента Білорусі, інформує Polska Times.

Саме тому санкції необхідно застосувати відразу до двох країн: Білорусі та Росії. На думку Варшави, найдієвішими санкціями стане виключення цих двох країн із багатьох міжнародних організацій, включно зі спортивними.

Глинський закликає весь світ бути жорсткішим щодо диктаторських режимів Путіна та Лукашенка.

Міністр наголосив, що диктатори цих країн діють нелюдяно і не розуміють нічого іншого, крім політичних та економічних санкцій. Росія завжди використовувала свою агресію, щоб легітимізувати злочинну владу, впевнений політик. У Польщі не сумніваються, що саме Путін винайшов метод тиску біженців на ЄС через Білорусь.

15 листопада рано-вранці група біженців зібрала всі свої речі та вирушила у бік пункту "Брузги". Їм вдалося прорвати паркан із боку білоруського кордону та зупинитися за крок від польського. Варшава терміново перекинула додаткові загони, включно з водометами та вертольотами.

Раніше ми повідомляли, що польські прикордонники встановили на кордоні звукові системи, на яких записали звернення до білоруських колег.

Нагадаємо, група біженців готується до прориву білорусько-польського кордону у районі КПП "Брузги". Білоруські силовики знову лякають мігрантів пострілами з автоматів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини