15 листопада 2021, 14:21

”Дозвольте їм жити”, – Польща увімкнула звукове звернення до білоруських прикордонників

15 листопада група біженців зібрала всі свої речі та рушила у бік пункту "Брузги", щоб прорватися до ЄС.

”Дозвольте їм жити”, – Польща увімкнула звукове звернення до білоруських прикордонників

Сьогодні вранці біженці з поспіхом зібрали всі свої речі на території тимчасового табору та рушили у бік пункту "Брузги". У Варшаві не відкидають спроби силового прориву через кордон.

Журналісти Telegram-каналу Shot виклали текст звернення до Мережі. Згідно з джерелом, Варшава просить білоруських силовиків одуматися і не дати померти біженцям у цій "міграційній війні".

Звернення записано російською мовою, і у ньому Польща просить Білорусь не виконувати наказів згори, а дати можливість жінкам і дітям жити. У зверненні йдеться про те, щоб білоруси пропустили людей назад на свою територію.

Польські прикордонники заявили, що нещодавно вони пліч-о-пліч охороняли разом кордон, а тепер білоруси дуже неправильно поводяться з біженцями.

Польські ЗМІ пишуть, що до пункту "Брузги" під'їхав водомет, а силовики стоять щільним строєм.

Польські прикордонники постійно чують постріли Білорусі. Силовики із сусідньої країни таким чином намагаються змусити біженців якнайшвидше покинути Білорусь і розпочати прорив до Польщі.

Польська сторона через гучномовець попереджає біженців, що у разі нелегального проникнення до країни їм загрожує застосування сили.

Деякі біженці вирішили почати встановлювати намети прямо на території пропускного пункту.

Раніше ми повідомляли, що у районі КПП "Брузги" у небі помітили два літаючі об'єкти: один – польський вертоліт, а другий – білоруський дрон.

Нагадаємо, група біженців у районі "Брузги" намагається прорватися на територію Польщі. Підбурювачами, як завжди, виступають білоруські силовики.

Останні новини