3 листопада 2021, 19:34

Після Нуланд Москву відвідав голова ЦРУ Бернс - ЗМІ дізналися причину

Вашингтон і Москва шукають точки дотику попри взаємну недовіру та довгий список суперечностей.

Після Нуланд Москву відвідав голова ЦРУ Бернс - ЗМІ дізналися причину

Високопосадовці США продовжують відвідувати Росію попри те, що відносини між країнами знаходяться на найнижчому рівні з часів Холодної війни.

2 листопада у Москві приземлилася американська делегація на чолі з директором ЦРУ Вільямом Бернсом. Мета візиту – обговорення американо-російських відносин, інформує Reuters.

Приїзд голови ЦРУ до російської столиці свідчить про те, що сторони прагнуть до діалогу попри взаємну недовіру та довгий список суперечностей, зазначає агентство. Бернс очолив американську делегацію для візиту до РФ за дорученням президента США Джо Байдена. У Москві високопосадовці мають намір зустрітися з членами російського уряду.

Російська сторона вже встигла заявити, що Бернс провів переговори із секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим. При цьому подробиці розмови не наводилися.

Це не перший візит високопосадовця США до Москви цього місяця. Раніше російську столицю відвідала заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд. Дипломат зустрілася із заступником голови адміністрації президента РФ Дмитром Козаком. Ключовою темою переговорів стала ситуація на Сході України.

Нагадаємо, позаштатний радник голови Офісу президента України Олексій Арестович висловив упевненість, що візит Нуланд до Москви був сприятливим для Києва. Американському дипломату вдалося "прогнути" уряд РФ, у тому числі щодо постачання російського газу через територію України.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини