24 червня 2024, 07:20

На Торецькому напрямку йдуть складні бої за Північне: Машовець озвучив ситуацію на полі бою

Армія Путіна окупувала село Шуми та просунулася на околиці селища Північне.

На Торецькому напрямку йдуть складні бої за Північне: Машовець озвучив ситуацію на полі бою

Український військкор Костянтин Машовець озвучив ситуацію на Торецькому напрямку, де останнім часом активізувалася армія Путіна.

Напередодні російська армія у складі від трьох до чотирьох штурмових груп чисельністю до взводу просунулася від КПП "Майорське" вздовж траси Т-05-16 і залізниці у бік Північного. Про це Машовець написав на своїй сторінці у соцмережі.

На північній околиці Північного ворог зумів захопити кілька будинків у районі провулка Гірницького та вулиці Залізничної.

Також армії Путіна вдалося витіснити ЗСУ з Шумів. Для цього противник атакував позиції українських захисників з території Мічурінської ВК та бетонного заводу у Майорську.

Село Шуми невелике. Машовець також припустив, що армія Путіна зуміла просунутися на 3,5-3,6 км на цій ділянці фронту.

Наразі ворожа армія намагається захопити позиції ЗСУ ув лісових районах на південний захід від Шумів і на схід від Північного. Воєнкор не виключив, що надалі ворог може посилити свої атаки на цій ділянці фронту для підтримки наступу на Часів Яр.

При цьому Z-військові стверджують, що ЗС РФ просунулися у напрямку Торецька. Вони ж заявляють, що у Північному армія Путіна веде бої у районі вулиць Зелена, Київська, Миру та Кутузова.

За словами Машовця, на Торецькому напрямку діють окупанти зі 132-ї мотобригади, 1436-го та 1-го мотополків.

Напередодні пропагандисти заявили про те, що окупанти взяли під свій повний контроль населені пункти Новоолександрівка та Яснобродівка, однак аналітики з ISW не можуть підтвердити ці слова візуально.

Ще Z-канали стверджують про просування ЗС РФ у Воздвиженці й у східній частині Сокола.

Раніше ми повідомляли, що супутникові знімки зафіксували біля села Вітіно у Криму потужний осередок пожежі. Там розташований Центр космічного зв'язку РФ.

Нагадаємо, у російській армії на третій рік війни в Україні дедалі більше набирає обертів фреггінг.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини