24 червня 2024, 07:45

У російській армії процвітає креггінг: експерти озвучили єдину причину

Фреггінг все більше процвітає в армії Путіна на третій рік війни проти України.

У російській армії процвітає креггінг: експерти озвучили єдину причину

Не так давно у Мережі можна було побачити кадри з поля бою, на яких безпілотник ЗСУ атакував групу окупантів із трьох осіб. Поранений окупант попросив товариша по службі добити його, що той без вагань і зробив.

Аналітики з Інституту вивчення війни заявляють, що цей випадок є яскравим прикладом фреггінгу.

Цей термін з'явився у другій половині ХХ століття в американській термінології. Дослівно можна перекласти як "осколкова граната". Означає умисне вбивство офіцера рядовим, який служить під його керівництвом.

На відео окупант навіть не намагається евакуювати пораненого з поля бою, а просто чітко виконує його прохання та добиває його.

Така поведінка серед солдатів Путіна свідчить про повний непрофесіоналізм. Аналітики з ISW спостерігали фреггінг серед ЗС РФ протягом усієї війни в Україні.

Френнінг, як правило, свідчить про дуже погану дисципліну в армії, розрив між командирами та їхніми підлеглими.

Ще 22 червня один із Z-воєнкорів повідомив про те, що деякі командири з "ДНР" дуже погано поводяться зі своїми пораненими. Один з окупантів 1-ї слов'янської бригади "ДНР" заявив, що поранених тримають у тюремних умовах на території Донецька, а про професійне лікування таких окупантів варто забути.

Раніше ми повідомляли, що російська ракета вибухнула на пляжі в окупованому Севастополі. Кремль, своєю чергою, стверджує, що в усьому винні США.

Нагадаємо, аналітики з ISW озвучили причину, через яку Кремль намагається заховати військову техніку та війська за спинами цивільних у Криму.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини