20 червня 2024, 11:52

Російські загарбники активізувалися під Торецьком – Генштаб

Українські військові стримують чергові атаки російських військових злочинців на Сході та Півдні країни.

Російські загарбники активізувалися під Торецьком – Генштаб

Російська окупаційна армія активізувалася під Торецьком Донецької області, намагаючись вибити українських захисників із зайнятих позицій, ідеться про чергове зведення Генерального штабу ЗСУ.

У військовому відомстві наголосили, що бої у зазначеному районі тривають досі.

"Противник сьогодні активізувався на Торецькому напрямку: намагається витіснити наших захисників із позицій поблизу Шумів і Нью-Йорка. Триває бій", - наголосили в Генштабі.

Також повідомляється, що особливо активними ЗС РФ залишаються на Покровському напрямку. За офіційними даними відомства, від початку доби російські окупанти здійснили 12 спроб прорвати оборону ЗСУ у районах Олександрополя, Новоолександрівки та деяких інших населених пунктів.

Крім того, зазначається, що ситуація на Торецькому напрямку залишається напруженою і Сили оборони України вживають усіх можливих заходів для виснаження наступального потенціалу російських загарбників.

Тим часом окупанти ЗС РФ посилили атаки, щоб прорватися до кордонів Луганщини.

До речі, аналітики DeepState спрогнозували, що Росія наступатиме з Луганської області (ділянка від Райгородки до Нововодяного) у напрямку селища Борова Харківської області.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини