18 червня 2024, 14:02

Росія зібралася знову наступати на Харків із Луганської області: у DeepState вказали, де саме, – карта

Цього разу окупанти зі ЗС РФ вирішили атакувати у напрямку селища Борова Харківської області.

Росія зібралася знову наступати на Харків із Луганської області: у DeepState вказали, де саме, – карта

Російські загарбники готують новий наступ: цього разу вони прагнутимуть прорвати оборону українських військових у напрямку селища Борова Харківської області. Інтерактивні карти показують, що противник зібрав угруповання, чисельність якого становить щонайменше 10 тисяч осіб, а також 450 одиниць військової техніки, з яких 200 артилерійських систем, пише DeepState.

Стверджується, що російські окупанти збирають ударний кулак за 20 км від Борової - це захоплена Луганська область, ділянка від Райгородки до Нововодяного.

"Мета очевидна - спроба повторити минулорічний наступ на Борову", - переконані аналітики.

Також вони акцентують особливу увагу на такій проблемі: наразі оборону на цьому напрямку утримує 3-тя ОШБр ЗСУ, проте сили сторін залишаються нерівними, оскільки противник (ЗС РФ) переважає кількістю, кидає у бій резервні війська, а також активно наступає вздовж усієї смуги.

У DeepState припустили, що російські окупанти хочуть вийти спершу на лінію Надія -Новогорівка, після чого на Первомайське - Чернещина.

У Генштабі ЗСУ поки не підтверджували, але й не спростовували повідомлення про підготовку атаки противника на цьому напрямку.


Нагадаємо, аналітики ISW повідомили, що російське командування перекинуло до Харківської області додаткові підрозділи, включно зі 155-ю бригадою.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини