17 червня 2024, 14:12

Український солдат здійснив подвиг на Донбасі, взявши у полон одразу 4 російських загарбників

Ім'я та прізвище українського героя, якому під час бойових дій на Донеччині вдалося полонити кількох вояків ЗС РФ, поки що не розголошують.

Український солдат здійснив подвиг на Донбасі, взявши у полон одразу 4 російських загарбників

Військовослужбовець Збройних сил України, ведучи бойові дії на передовій на Донеччині, зміг, діючи самотужки, узяти у полон одразу кількох ворогів. За попередніми даними, український військовий зміг захопити чотирьох окупантів ЗС РФ, інформує Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Генерал поки що не розкрив особу українського воїна, який відзначився, але водночас наголосив, що його обов'язково нагородять, оскільки він на 100 відсотків заслуговує на це.

До речі, особливо приємно усвідомлювати, що цей подвиг бійця ЗСУ стався саме на Донбасі.

"Цей вчинок є яскравим прикладом хоробрості та високого бойового духу українських захисників і неодмінно заслуговує на нагородження відповідною нагородою", - заявив Головнокомандувач ЗСУ.

Також Сирський висловив слова подяки відважному українському військовому, а також іншим нашим захисникам і захисницям за їхню доблесну боротьбу проти російських агресорів.

Раніше Машовець повідомив, що на території Агрегатного заводу у Вовчанську перебувають до 200 окупантів, причому серед них як живі, так і "двохсоті".

Тим часом шанси Росії на успіх у цій війні зменшуються - Сирський вказав причини.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини