17 червня 2024, 13:37

Шанси Росії на успіх у цій війні зменшуються – Сирський вказав причини

Зараз окупанти ЗС РФ намагаються захопити якомога більше земель до надходження в Україну західного озброєння та літаків F-16.

Шанси Росії на успіх у цій війні зменшуються – Сирський вказав причини

Час грає не на користь окупаційних військ Російської Федерації. Таку думку висловив у своєму ТГ-каналі Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

За його даними, ЗС РФ, як і раніше, наступають на позиції Сил оборони України на Куп'янському, Покровському й інших напрямках. Ворог прагне прорвати нашу оборону та взяти під контроль важливі ділянки місцевості, що впливають на стійкість фронту.

"Основні зусилля ворог зосереджує на Покровському напрямку, де сконцентрована переважна кількість його ударних бригад і полків", - пише генерал.

Водночас Сирський зазначає, що російське політичне та військове командування знає, що надходження значного обсягу західних техніки та зброї, зокрема і літаків F-16, допоможе ЗСУ не лише вирівняти становище на фронті, а й відкинути противника. Згодом шанси російських загарбників на успіх знижуватимуться.

"Командування ЗС РФ наразі докладає всіх зусиль для нарощування інтенсивності та розширення географії бойових дій з метою максимального виснаження наших військ і недопущення переходу до наступальних дій", - наголосив командувач.

Раніше ЗСУ дроном завдали удару по підприємству у Кам'янську-Шахтинському, яке виробляє ракетне паливо.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини