17 червня 2024, 07:36

На території Агрегатного заводу до 20 окупантів як ліквідованих, так і живих – ISW про бої за Вовчанськ

Армія Путіна продовжує наступальні бої на Харківщині, однак при цьому зазнає великих втрат у живій силі.

На території Агрегатного заводу до 20 окупантів як ліквідованих, так і живих – ISW про бої за Вовчанськ

У період із 15 до 16 червня бойові дії зафіксовано у районі Глибокого, Вовчанська та Тихого. При цьому Z-канали пишуть про контратаки ЗСУ біля перших двох населених пунктів.

Аналітики з ISW вирішили проаналізувати ситуацію на цій ділянці фронту за минулу добу.

Так, представник Харківської групи військ Юрій Повх заявив, що окупанти зі 138-ї мотобригади безуспішно ведуть бої проти ЗСУ. Водночас МО РФ намагається вивести з поля бою окупантів із 25-ї мотобригади та 83-ї десантної бригади, які через великі втрати є небоєздатними.

Окупанти зі 128-ї мотобригади й угруповання "Аїд" діють у районі Вовчанська, а окупанти з 11-го танкового полку воюють проти ЗСУ у районі Глибокого.

Кадри з геолокацією показали просування ЗС РФ на території Агрегатного заводу. При цьому російські та українські джерела продовжують надавати суперечливі повідомлення щодо ситуації на самому заводі.

Кадри з геолокацією від 15 червня показали авіаудари ЗСУ по північно-західній частині заводу, яка під контролем окупантів. Деякі українські джерела пишуть про те, що частина ворожих військ зуміла зайти на території заводу ще 13 травня, коли щойно почалися бої за місто. З того самого моменту вони нібито і контролюють доступ до заводу з півночі.

З 1 червня ЗСУ взяли завод під вогневий контроль, а у період з 6 по 14 червня противник посилив свою присутність на самому заводі.

Український військкор Костянтин Машовець заявив, що на сьогодні на заводі ізольовано від решти світу до 200 окупантів як живих, так і вбитих і поранених.

Низка Z-пабліків також надає суперечливу інформацію про те, які сили контролюють Агрегатний завод.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини