13 червня 2024, 07:34

Армія Путіна намагається якомога швидше просунутися у районі Каналу: в ISW озвучили ситуацію у Часовому Яру

Ворожа окупаційна армія РФ має невелике просування у напрямку Сіверська.

Армія Путіна намагається якомога швидше просунутися у районі Каналу: в ISW озвучили ситуацію у Часовому Яру

Z-пабліки пишуть про те, що армія Путіна просунулася у східній частині Верхньокам'янського, проте аналітики з Інституту вивчення війни не виявили візуального підтвердження.

Головнокомандувач ЗСУ Сирський заявив, що противник намагається захопити Часів Яр, Кліщіївку та Калинівку. Аналітики з ISW озвучили ситуацію на полі бою за минулу добу.

Біля Роздолівки та Васюківки діють ворожі загони зі 137-го десантного полку.

У районі Часова Яру суттєвих змін лінії фронту не було. Ворожа армія продовжує наступальні бої біля Кліщіївки, Андріївки й Іванівського.

Z-канали пишуть, що ЗСУ безуспішно контратакували у районі Каналу. У Міноборони Британії заявили, що російські війська здійснили обмежений прорив у східній частині міста. Також армія Путіна зберегла свою присутність на східній стороні каналу Сіверський Донець - Донбас.

Ворог намагається якнайшвидше просунутися у районі Каналу та тому зазнає великих втрат.

Український військкор Костянтин Машовець заявив, що у районі Каналу діють окупанти з 98-ї десантної дивізії. Уздовж каналу Сіверський Донець - Донбас діють загони 102-го мотополку, 8-ї армії, 72-ї мотобригади та 6-ї мотодивізії.

Раніше ми повідомляли, що під час спроби зайти на територію Вовчанського агрегатного заводу противник зазнав втрат у бронетехніці.

Нагадаємо, аналітики з ISW розповіли про те, що ЗСУ знищують ППО РФ у Криму та Бєлгородщині, щоб розчистити шлях для F-16.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини