13 червня 2024, 07:28

Окупанти намагалися увійти на територію Агрегатного заводу у Вовчанську – в ISW озвучили втрати росіян

Кількість диверсійних груп окупантів на Сумщині скоротилася, а ЗС РФ перекинули у Вовчанськ бронетехніку.

Окупанти намагалися увійти на територію Агрегатного заводу у Вовчанську – в ISW озвучили втрати росіян

Напередодні представник Держприкордонслужби України Андрій Демченко заявив, що на Сумщині практично не спостерігається активності з боку диверсійних груп.

Аналітики з Інституту вивчення війни не спостерігають активності ЗС РФ у районі Рижівки, а отже ворожим військам так і не вдалося забезпечити свою стійку присутність у населеному пункті.

Також аналітики говорять і про те, що окупанти трохи просунулися у самому Вовчанську. Кадри з геолокацією від 12 червня показали просування ЗС РФ на південь від вулиці Коцюбинського. При цьому ворожу піхоту активно прикриває бронетехніка.

Z-канали пишуть про те, що армія Путіна нібито захопила ще одну будівлю біля Агрегатного заводу на північному сході Вовчанська, та ЗС РФ просунулися на 200 метрів углиб міста на сході.

Один із російських воєнкорів пише, що армія Путіна втратила одразу кілька БМП і МТ-ЛБ під час спроби зайти на територію самого Агрегатного заводу.

Російська армія також продовжує бої із ЗСУ у районі Тихого, Глибокогота Липців. При цьому у МО РФ стверджують, що ЗСУ проводять контратаки біля Липців.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ планомірно виносять ворожу ППО у Криму та на Бєлгородщині, готуючи ґрунт для F-16.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини