13 червня 2024, 07:18

ЗСУ з такою ж швидкістю знищують у Криму С-400, з якою ворог встигає їх розгорнути, – ЗМІ

Київ активно використовує ракети ATACMS проти військових об'єктів РФ у Криму, включно із системами "С-400".

ЗСУ з такою ж швидкістю знищують у Криму С-400, з якою ворог встигає їх розгорнути, – ЗМІ

Київ активно використовує ракети ATACMS проти військових об'єктів РФ у Криму, включно із системами "С-400". Найцікавіше, що останні і були розроблені Росією, щоб перехоплювати саме такі типи ракет, як ATACMS.

Тільки у середині травня 2024 року ЗСУ випустили по авіабазі Бельбек близько 10 ракет типу ATACMS, інформує ресурс Forbes.

Супутникові знімки засвідчили, що внаслідок тієї атаки ворожа армія позбулася одразу двох пускових установок і радара від С-400. Ба більше, було пошкоджено одразу чотири військові літаки, які у той момент перебували на авіабазі.

Через невеликий проміжок часу МО РФ вдалося замінити знищені установки, проте Київ знову завдав по них удару. Не виключено, що все тими ж ракетами ATACMS було знищено установку "С-400" та, швидше за все, "С-300".

У Центрі оборонної стратегії заявили, що і цього разу було запущено до 10 ракет ATACMS і жодну з них ворог не перехопив.

Експерти заявляють, що Бельбек є своєрідною пасткою для російської системи ППО. Київ також швидко знищує системи ППО, як окупанти тільки встигають встановити нові.

Аналітики з Oryx заявляють, що РФ втратила два командні пункти С-400, чотири радари та близько 16 установок.

Загалом ЗСУ вдалося знищити від чотирьох до п'яти батарей "С-400". Всього ж їх у РФ до 50 батарей. Найцікавіше, що "С-400" розроблялися для перехоплення ракет типу ATACMS.

Z-блогери вже б'ють на сполох. Вони кажуть, що ЗСУ дотримуються суворої доктрини ведення війни від США, коли спочатку знищуються всі системи ППО, після чого у справу вступає бойова авіація.

Уже зовсім скоро в Україну прибуде перша партія винищувачів F-16. Експерти навіть не сумніваються, що Київ їх використовуватиме для нанесення ударів по військових об'єктах РФ у Криму.

Напередодні Буданов заявив, що МО РФ посилює систему ППО у Криму. Не так давно там було розгорнуто новітніх комплекс "С-500".

Нагадаємо, під Моспиним за допомогою двох ракет ATACMS ЗСУ знищили ворожу систему "С-400".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини