29 травня 2024, 07:55

На Куп'янському напрямку співвідношення БПЛА 1 до 20 – Z-канали скаржаться на перевагу ЗСУ " у повітрі"

Армія Путіна за допомогою танків веде наступальні бої на лінії Куп'янськ – Сватове – Кремінна.

На Куп'янському напрямку співвідношення БПЛА 1 до 20 – Z-канали скаржаться на перевагу ЗСУ " у повітрі"

Армія Путіна за допомогою танків веде наступальні бої на лінії Куп'янськ - Сватове - Кремінна, однак аналітики з ISW поки не побачили підтверджених змін лінії фронту. Водночас російські воєнкори стверджують, що армія Путіна зуміла просунутися на 400 метрів на південь від Берестового та на 1 км у районі М'ясожарівки.

Аналітики з Інституту вивчення війни не змогли знайти підтвердження слів російських воєнкорів.

Z-пабліки пишуть про те, що частини 47-ї танкової дивізії ведуть наступальні бої у напрямку Степової Новоселівки. Також один із воєнкорів виклав у Мережу кадри, на яких нібито ЗС РФ встановлюють прапор у Білогорівці. Однак немає інформації про те, що противник повністю окупував населений пункт.

При цьому пропагандисти скаржаться, що на Куп'янському напрямку армії Путіна не вистачає FPV-дронів. З їхніх слів, на цій ділянці фронту співвідношення таких дронів йде як 1 ворожий до 20 українських. Головна причина нестачі - санкції з боку Заходу.

У районі Берестового діють окупанти з 2-ї артбригади "ЛНР".

Напередодні Z-канали повідомили про те, що ЗСУ завдали ударів ракетами ATACMS по Луганському військовому авіаційному училищу.

Раніше ми повідомляли, що на Донбасі у період з 27 по 28 травня армія Путіна провела чотири механізовані атаки на позиції ЗСУ.

Нагадаємо, на Авдіївському напрямку противник активно використовує проти українських захисників гранати з отруйними речовинами.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини